Zlikwidowana plantacja konopi

04.05.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #plantacja   #narkotyki   #nowy tomyśl   

W poniedziałek 29 kwietnia br. funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego nowotomyskiej policji przeprowadzili udaną akcję, podczas której ujawnili ponad 100 sztuk roślin konopi, a także dokonali zatrzymania mężczyzny, który prowadził nielegalną uprawę.

 

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu podczas prowadzenia jednej z rozwojowych spraw weszli w posiadanie informacji, dzięki którym udało się zatrzymać 28 letniego mieszkańca powiatu grodziskiego, prowadzącego nielegalną uprawę konopi. Podczas próby zatrzymania, mężczyzna zamknął się w pomieszczeniu gdzie znajdowała się plantacja, a następnie podpalił kanister z benzyną próbując spalić rośliny. Dzięki szybkiej akcji policjantów nie doszło do zniszczenia dowodów w sprawie, a sprawcę zatrzymano. Policjanci ujawnili łącznie 103 rośliny konopi oraz 86 g gotowego suszu. Mężczyzna odpowie za popełnienie przestępstwa z art. 62 oraz 63 Ustawy o Przeciwdziałaniu Narkomani. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Nowym Tomyślu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Grodzisku Wielkopolskim.


To może Cię także zainteresować:
Święto Konstytucji 3-go maja w Nowym Tomyślu
W garażu spłonął doszczętnie samochód
Straciła panowanie nad autem i uderzyła w ścianę przedszkola

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowy-tomysl.policja.gov.pl | foto: nowy-tomysl.policja.gov.pl

Komentarze