Zdarzenie drogowe w Paproci

07.10.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #wypadek   #paproć   #nowy tomyśl   

W czwartek 3 października 2019 r., o godzinie 13:55 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Tomyślu wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze wojewódzkiej nr 308 w miejscowości Paproć (gm. Nowy Tomyśl).

 

Do zdarzenia zadysponowano zastępy z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej w Nowym Tomyślu oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Bukowcu. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy w którym znajdowała się osoba poszkodowana oraz samochód ciężarowy, którego kierowca opuścił pojazd nie odnosząc na skutek zdarzenia obrażeń. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, współpracy z Zespołem Ratownictwa Medycznego przy udzielaniu pomocy medycznej osobie poszkodowanej oraz zabezpieczeniu lądowania i startu Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na czas prowadzonych działań droga została zamknięta.


To może Cię także zainteresować:
Plaga pożarów w okolicach Nowego Tomyśla
Debata społeczna w Nowym Tomyślu
Wypadek w pobliżu komendy

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.psp.wlkp.pl | Opracował: mł. kpt. Jakub Kłosowski Zdjęcia: asp. sztab. Andrzej Łaciński

Komentarze