Zatrzymany dealer narkotyków

28.05.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #narkotyki   #opalenica   

Funkcjonariusze nowotomyskiej drogówki po raz kolejny ujawnili podczas kontroli drogowej narkotyki. Tym razem w ręce policji wpadł 35-letni mieszkaniec Opalenicy. Ujawniono 30 gramów amfetaminy.

 

W czwartek 16 maja br. Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego w Nowym Tomyślu po raz kolejny zatrzymali do kontroli kierującego, który posiadał przy sobie narkotyki. W wyniku dalszych działań podjętych przez funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego ujawniono w mieszkaniu mężczyzny kolejne porcję narkotyków. Policjanci łącznie zabezpieczyli 30 g amfetaminy, która były już poporcjowana i przygotowana do dalszej sprzedaży. Sprawa jest rozwojowa a policjanci przewidują kolejne zatrzymania.


To może Cię także zainteresować:
Poważny wypadek w Paproci, trzy osoby ranne
Wypadek w okolicach węzła drogowego w Bolewicku
Kolejny niebezpieczny wypadek na skrzyżowaniu w Michorzewie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowy-tomysl.policja.gov.pl

Komentarze