Zabaw nad jeziorem ciąg dalszy!

04.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#święto jeziora   #sport   #dzieci   #młodzież   #plaża   #zbąszyń   

Za nami kolejny dzień świętowania. Atrakcyjny program i słoneczna pogoda przyciągają do zbąszyńskich Łazienek setki osób. 2 sierpnia rozpoczęto od kursu podstawowej nauki pływania. Po raz kolejny dostępna była czytelnia plenerowa. Dzięki zaangażowaniu członków Dziennego Domu Opieki Senior-Wigor odbyły się kolejne warsztaty plastyczne. Sportowym wydarzeniem dnia był turniej unihokeja rozgrywany na płycie skateparku. W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła drużyna o nazwie „Żelki”, miejsce drugie zajął zespół „Pompa Team”, miejsce trzecie „FC Krawężniki”. W kategorii open wygrała drużyna „Konsternacja”, miejsce drugie zajęli „Spartanie Opaleniccy i Borek”, miejsce trzecie „Wikings Nowy Tomyśl”.

 

Warsztaty modelarskie także odbyły się w dwóch grupach, które budowały model Prząśniczki. Nad rzeką rozegrano zawody wędkarskie. Na zakończenie dnia, przy sporej frekwencji uczestników odbyły się zajęcia Dance Aerobic prowadzone przez Emilię Wawrzyńską.

 

To może Cię także zainteresować:
Pamiętali o ofiarach Zsyłki na Sybir
Ciężarówka zjechała z pasa autostradowego
Pijany 17-latek bez uprawnień w VW Golfie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: serwis.zbaszyn.pl | foto: serwis.zbaszyn.pl

Komentarze