XXVI Bieg Opalińskich

09.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #bieg   #opalenica   

W niedzielę, 6 sierpnia w Opalenicy 379 biegaczy i dwóch wózkowiczów wystartowało w XXVI edycji Biegu Opalińskich o Puchar Burmistrza Opalenicy. Trasę 10-kilometrowego biegu wyznaczono ulicami miasta. Pierwszy na metę przy Centrum Kultury i Bibliotece dobiegł Przemysław Fornalik z Lwówka (czas: 34:35). Wśród kobiet najszybsza była Agnieszka Janasiak z Poznania, z czasem 36:49.

 

Bieg wchodzi w skład V Grand Prix Powiatu Nowotomyskiego w otwartych biegach ulicznych. Puchary i nagrody najlepszym wręczali: zastępca burmistrza Opalenicy Paweł Jakubowski, przewodniczący Rady Miejskiej Eugeniusz Wojtkowiak, przewodnicząca Rady Powiatu Nowotomyskiego Maria Galas, sekretarz powiatu Ryszard Napierała, dyrektor opalenickiego OSiR-u Krzysztof Mądry, prezes Opalenickiej Izby Gospodarczej Jan Adamczewski i wiceprezes zarządu LGD KOLD Ireneusz Witkowski. Patronat nad wydarzeniem objął poseł na Sejm RP Jakub Rutnicki. Szczegółowe wyniki biegu dostępne są na stronie http://plus-timing.pl.

 

To może Cię także zainteresować:
Propozycje nazw ulic w Opalenicy
Trudni rywale Biało-Czerwonych w Lidze Narodów
Samochód ciężarowy niebezpiecznie przechylony

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatnowotomyski.pl / Kamil Kałek | foto: powiatnowotomyski.pl

Komentarze