XXVI Bieg Opalińskich w Opalenicy

04.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #bieg   #opalenica   

6 sierpnia odbędzie się XXVI Bieg Opalińskich. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym, cała trasa zlokalizowana jest na ulicach Opalenicy.

 

Zawodnicy będą pokonywać dwukrotnie pięciokilometrową pętlę przebiegającą ulicami: start o godz. 13.00 na ul. Gimnazjalnej, następnie 3 Maja, Młyńska, Nowotomyska, Spokojna, Wyzwolenia, Powstańca Kozaka, 26 Stycznia, Rynek, Poznańska, Plac Piłsudskiego, 27 Grudnia, Sienkiewicza i znów do Młyńskiej i tak jak poprzednio.

Drugie okrążenie z Sienkiewicza wyznaczone jest na Reymonta i Mickiewicza, gdzie przed Centrum Kultury i Biblioteka będzie zlokalizowana meta od godz. 13.30 do około 14.30. Poniżej mapka wydarzenia, w którym uczestniczyć będzie około 400 zawodników z całej Polski, w tym także duża liczba mieszkańców Gminy Opalenica.

W mieście od godz. 13.00 do około 14.30 będą utrudnienia w ruchu kołowym. 

 

To może Cię także zainteresować:
Propozycje nazw ulic w Opalenicy
Trudni rywale Biało-Czerwonych w Lidze Narodów
Samochód ciężarowy niebezpiecznie przechylony

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: opalenica.pl | foto: opalenica.pl

Komentarze