Wypadek zakończony dachowaniem na A2

10.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #straż   #wypadek   #auto   #autostrada   #kuślin   

W środę, 9 sierpnia 2017r., na 115 kilometrze autostrady A2, w okolicach miejscowości Wąsowo doszło do zderzenia osobowego Peugeota, z lawetą przeznaczoną do transportu łodzi pontonowej z silnikiem.

 

W wyniku zderzenia samochód osobowy dachował i zatrzymał się na poboczu drogi. Trzy osoby podróżujące Peugeotem opuściły pojazd przed przybyciem służb ratunkowych. Na miejsce zdarzenia zadysponowani zostali strażacy z JRG Nowy Tomyśl i OSP Kuślin oraz Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca wypadku, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy uczestnikom zdarzenia, postawieniu pojazdu na koła oraz na odłączeniu akumulatora. Po przybyciu na miejsce zdarzenia Zespołu Ratownictwa Medycznego wszyscy uczestnicy wypadku odmówili udzielania pomocy medycznej i pozostali na miejscu.

 

To może Cię także zainteresować:
Ślizgi i niebezpieczny poranek na nowotomyskich drogach
Uderzył w drzewo na niebezpiecznym zakręcie
Ciężarówka zjechała z pasa autostradowego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.psp.wlkp.pl | foto: nowytomysl.psp.wlkp.pl

Komentarze