Wypadek w pobliżu komendy

14.11.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #wypadek   #auto   #nowy tomyśl   

Wyjątkowo krótki dojazd mieli nowotomyscy strażacy do zdarzenia drogowego do którego doszło w środę, 13 listopada 2019r., około godziny 10:30. W odległości 100 metrów od siedziby JRG Nowy Tomyśl, u zbiegu ulicy Powstańców Wlkp. i Śniadeckich doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych, którymi podróżowali sami kierowcy.

 

Po zderzeniu Volkswagen Golf zatrzymał się na pasie drogowym, natomiast Hyundai Tuscon na chodniku i częściowo w przydomowym ogródku, uszkadzając ogrodzenie jednej z posesji. Już po chwili na miejscu zdarzenia pojawili się miejscowi strażacy, Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja. Zadaniem strażaków było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, odłączenie akumulatorów w uszkodzonych pojazdach oraz na udzielenie uczestnikom zdarzenia kwalifikowanej pierwszej pomocy. Prowadząca Hyundaia kobieta i mężczyzna jadący Golfem, po wstępnych badaniach przeprowadzonych przez lekarza zostali przewiezieni do szpitala w Nowym Tomyślu.


To może Cię także zainteresować:
Plaga pożarów w okolicach Nowego Tomyśla
Obróbka skrawaniem - pełna automatyka procesu
Debata społeczna w Nowym Tomyślu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KP PSP w Nowym Tomyślu / Zdjęcie: ogn. Błażej Centkowski Opracowanie: asp. sztab. Andrzej Łaciński

Komentarze