Wypadek w Opalenicy

15.02.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #auto   #wypadek   #opalenica   #kuślin   

W ostatnim czasie na drogach powiatu nowotomyskiego nastąpił znaczny wzrost ilości wypadków komunikacyjnych. 13 lutego br. w Wąsowie doszło do kolizji drogowej z udziałem samochodu osobowego z dostawczym Fiatem, w której na szczęście ucierpiały tylko pojazdu.

 

W czwartek, 14 lutego 2019 r. około godziny 6:45, w Opalenicy, na wysokości stacji ORLEN doszło do kolejnego zdarzenia drogowego. W zderzeniu dwóch pojazdów osobowych wzięły udział trzy osoby, które opuściły pojazdy przed przybyciem służb ratunkowych. Niestety w tym przypadku jedna osoba z ogólnymi obrażeniami została przetransportowana do szpitala. 

W działaniach ratowniczych polegających na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz na usunięciu z drogi pozostałości powypadkowych udział wzięły zastępy straży pożarnej z JRG Nowy Tomyśl, JRG Grodzisk Wlkp. oraz OSP Opalenica. 

Poważne uszkodzenia w pojazdach wymagały zadysponowania samochodów auto pomocy drogowej.


To może Cię także zainteresować:
Heroiczna walka strażaków z pożarem budynku mieszkalnego
Uczniowie z Chmielinka w nowotomyskiej komendzie
Kłusownik zatrzymany na gorącym uczynku

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.psp.wlkp.pl | foto: nowytomysl.psp.wlkp.pl

Komentarze