Wypadek w okolicach węzła drogowego w Bolewicku

04.06.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #auto   #wypadek   #kierowca   #bolewicko   #miedzichowo   

W poniedziałek, 3 czerwca 2019r., około godziny 8 rano, na drodze wojewódzkiej numer 305, w miejscowości Przyłęk, w pobliżu węzła drogowego w Bolewicku, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. W wyniku zderzenia 80 letni mieszkaniec Bolewic został uwięziony wewnątrz roztrzaskanego Fiata Pandy, natomiast 59 letni mieszkaniec Nowego Tomyśla, kierujący samochodem Citroen Berlingo opuścił pojazd przed przybyciem służb ratunkowych.

 

Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały dwa zastępy z JRG Nowy Tomyśl, jeden zastęp z OSP Bolewice, Zespół Ratownictwa Medycznego i Policję. 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wydobyciu poszkodowanego przy użyciu ratowniczych narzędzi hydraulicznych, odłączeniu akumulatorów w rozbitych pojazdach, udzieleniu poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz na usunięciu z drogi pozostałości powypadkowych. 

Dwóch uczestników zdarzenia, kierujący pojazdami zostali przetransportowani do szpitala w Nowym Tomyślu.

Na czas prowadzonych działań ratowniczych i czynności dochodzeniowych ruch na drodze był całkowicie wstrzymany. Policja zorganizowała objazdy.


To może Cię także zainteresować:
Pożar budynku gospodarczego w Nowej Wsi
Opel Zafira w ogniu
Poważny wypadek w Paproci, trzy osoby ranne

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.psp.wlkp.pl | Opracowanie: asp. sztab. Andrzej Łaciński Zdjęcia: KP PSP Nowy Tomyśl

Komentarze