Wypadek w Cichej Górze

25.11.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #wypadek   #auto   #cicha góra   #nowy tomyśl   

Do kolejnego poważnie wyglądającego zdarzenia w Cichej Górze doszło w środę 25 listopada 2020 roku. O godzinie 12:58 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Tomyślu wpłynęło z Centrum Powiadamiania Ratunkowego zgłoszenie o czołowym uderzeniu samochody osobowego w drzewo, jedna osoba poszkodowana w środku. Na miejsce zdarzenia udały się dwa zastępy z nowotomyskiej JRG oraz zastęp z OSP Bukowiec.

 

Po przybyciu na miejsce zastano samochód osobowy, który po wyjściu z luku drogi uderzył centralnie w drzewo, a kierowca opuścił pojazd przed przybyciem straży pożarnej.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w rozbitym pojeździe, a kierujący odmówił udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy podpisując stosowny dokument. 

Przybyły na miejsce patrol Policji prowadził dochodzenie celem ustalenia przyczyny powstania zdarzenia.


To może Cię także zainteresować:
Niespokojna Wigilia
Kolejne wsparcie dla nowotomyskiego szpitala
Policyjna eskorta uratowała życie chłopca

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Nowym Tomyślu / Opracowanie i zdjęcia: kpt. Damian Żukrowski

Komentarze