Wypadek izotermy w Bolewicach

12.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #wypadek   #miedzichowo   

Uszkodzeniem lewego boku pojazdu, izotermy, zakończył się wypadek do którego doszło w piątek, 11 sierpnia 2017r, o godzinie 8:20, na drodze krajowej numer 92, w miejscowości Bolewice.

 

Do przewróconego na bok dostawczego pojazdu marki IVECO zadysponowani zostali strażacy z JRG Nowy Tomyśl i OSP Bolewice. Po dojeździe na miejsce zdarzenia ustalono, że kierowca opuścił pojazd o własnych siłach nie doznając żadnych obrażeń. Działania ratownicze polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora w pojeździe oraz na usunięciu z drogi pozostałości powypadkowych. Samochód nie przewoziła żadnego towaru. W zakresie ustalenia okoliczności zdarzenia dochodzenie prowadzi policja.

 

To może Cię także zainteresować:
Ślizgi i niebezpieczny poranek na nowotomyskich drogach
Uderzył w drzewo na niebezpiecznym zakręcie
Ciężarówka zjechała z pasa autostradowego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.psp.wlkp.pl | foto: nowytomysl.psp.wlkp.pl

Komentarze