Wielki finał VII Święta Jeziora

09.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#święto jeziora   #sport   #dzieci   #młodzież   #plaża   #koncert   #muzyka   #zbąszyń   

W minioną niedziele odbył się finałowy dzień VII Święta Jeziora. Tego dnia miały miejsce m.in. Międzynarodowe Zawody Wędkarskie, zabawy i gry dla najmłodszych oraz niezwykle widowiskowe pływanie na czymkolwiek. Blok występów scenicznych rozpoczął zbąszyński zespół Rego. Występowali także: Zespół Śpiewaczy Zbąszyńskich Seniorów, Zespół Śpiewaczy Górnianki z Jaszkowej Gornej, grupa Madame Butterfly oraz tegoroczna gwiazda zespół Elektryczne Gitary.

 

Zespół Elektryczne Gitary znany z takich przebojów, jak Człowiek z liściem na głowie, Dzieci, Jestem z miasta czy Kiler wystąpił na zakończenie VII Święta Jeziora. Energiczne i humorystyczne podejście muzyków do stylistyki rockowego grania można było podziwiać przez ponad półtorej godziny. Tym samym siódma edycja Święta Jeziora w Zbąszyniu odeszła do historii.

 

To może Cię także zainteresować:
Pamiętali o ofiarach Zsyłki na Sybir
Ciężarówka zjechała z pasa autostradowego
Pijany 17-latek bez uprawnień w VW Golfie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: serwis.zbaszyn.pl | foto: serwis.zbaszyn.pl

Komentarze