W szkołach trwają wakacyjne remonty

31.07.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #uczeń   #wakacje   #remont   #nowy tomyśl   

Trwają prace remontowe w Zespole Szkół nr 1 w Nowym Tomyślu. Po dwumiesięcznym odpoczynku na uczniów będą czekały nie tylko odnowione sale lekcyjne.

 

Na boisku szkolnym zakończyły się prace związane z montażem nowego ogrodzenia, nasadzeniem drzew oraz zasianiem trawy. 

W budynku Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika trwa remont korytarza prowadzącego do sali gimnastycznej, wejścia głównego, portierni, czy gabinetu psychologa. Ukończono prace związane z remontem zarówno damskiej jak i męskiej szatni oraz pokoju nauczycielskiego. W szkole wprowadzono nową numerację sal lekcyjnych oraz zamontowano trzy stacje dezynfekujące, przekazane przez Ministerstwo Zdrowia. 

Dodatkowo Zespół Szkół nr 1 w Nowym Tomyślu zakupił w ramach projektu unijnego "Rozwój kształcenia zawodowego w Zespole Szkół nr 1 w Nowym Tomyślu" sprzęt komputerowy oraz obrabiarkę numeryczną.


To może Cię także zainteresować:
Gratulacje dla Mistrzyni
Będzie winda w Starostwie
Remonty na drogach

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatnowotomyski.pl / Krystian Dybek

Komentarze