W Stefanowicach trwa modernizacja sali wiejskiej

18.11.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#budowa   #inwestycja   #sala wiejska   #stefanowice   #zbąszyń   

O planach inwestycyjnych związanych z modernizacją i powiększeniem sali wiejskiej mieszkańcy Stefanowic rozmawiali od ponad 10 już lat, jednak kolejne zebrania wiejskie kierowały środki finansowe sołectwa na ważniejsze zadania, dotyczące szczególnie poprawy stanu dróg dojazdowych.

 

W roku 2019 zapadły decyzje o przejęciu część obiektu zajmowanego przez sklep, który został przeniesiony do budynku obok i realizacji prac związanych z nadbudową i przebudową sali wiejskiej. Duży wkład pracy społecznej wnieśli mieszkańcy wsi, którzy dokonali niezbędnych prac rozbiórkowych, w tym nienadającego się do remontu dachu. Obecnie trwają już zlecone prace związane z budową całkowicie nowego dachu i których wartość do końca roku wyniesie ok 95 tysięcy złotych.


To może Cię także zainteresować:
Wmurowano akt erekcyjny pod budowę CZK w Zbąszyniu
Zakończono przebudowę dróg dojazdowych do gruntów rolnych
Zakończono budowa boisk sportowych

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: serwis.zbaszyn.pl

Komentarze