W słonecznym blasku nad Błędnem

05.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#święto jeziora   #plaża   #zbąszyń   

Czwartek, podobnie jak poprzednie dni, rozpoczął się od kursu podstawowej nauki pływania. Tradycyjnie popołudniowa lektura na leżaku z Biblioteką Publiczną w Zbąszyniu trwała od 14.00 do 18.00. Po raz pierwszy w ramach VII Święta Jeziora odbyła się szkółka żeglarska na Optymistach prowadzona przez instruktora Zbąszyńskiego Klubu Żeglarskiego – Łukasza Chwałkowskiego. Sporo angażujących i wyczerpujących zajęć czekało na najmłodszych, plastyczne zajęcia zaoferowali milusińskim członkowie z Dziennego Domu Opieki Senior-Wigor a zabawy i gry ruchowe panie z Niepublicznego Przedszkola Lipowy Zakątek w Zbąszyniu.

 

Nieodłącznym elementem świętowania jest Indywidualny Turniej Szachowy prowadzony pod czujnym okiem instruktora i trenera – Roberta Goździewicza. Szachowe pojedynki w ramach świętowania to okazja do konfrontacji młodych zawodników z tymi bardziej doświadczonymi.

 

To może Cię także zainteresować:
Pamiętali o ofiarach Zsyłki na Sybir
Ciężarówka zjechała z pasa autostradowego
Pijany 17-latek bez uprawnień w VW Golfie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: serwis.zbaszyn.pl | foto: serwis.zbaszyn.pl

Komentarze