W Opalenicy ustawiono kolejne serce

18.11.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#serce   #pomoc   #zbiórka   #nakrętki   #opalenica   

We wtorek 10 listopada, w przeddzień Święta Niepodległości sołtys oraz radna miejscowości Dakowy Mokre Elżbieta Radniecka przekazała klucze do kolejnego serca – pojemnika, do którego już można wrzucać plastikowe nakrętki.

 

Serce zostało przekazane dla 15-letniego Sebastiana. Chłopiec jest niepełnosprawny od urodzenia, w wyniku wylewu krwi do mózgu chłopak ma problemy ze wzrokiem, mową i jest na wózku inwalidzkim.

– Jego obecny stan zdrowia wymaga intensywnej rehabilitacji, która jest bardzo kosztowna, a na którą nas nie stać. Sebastian potrzebuje pomocy wielu specjalistów, dlatego korzysta w miarę możliwości finansowych z turnusów rehabilitacyjnych. Od wielu lat zbieramy nakrętki na ten cel, co pomaga nam przynajmniej raz w roku korzystać z takiej rehabilitacji. Za okazaną pomoc będziemy BARDZO WDZIĘCZNI Z CAŁEGO SERCA – informują rodzice 15-latka. 

Jednocześnie proszą także w miarę możliwości o przekazanie 1% podatku dochodowego na Fundację Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” o numerze 5362 z dopiskiem Sebastian Szajek KRS: 0000037904 


To może Cię także zainteresować:
Serce na nakrętki
W Gminie Opalenica ruszają kontrole palenisk
30-lecie pracy burmistrza

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: opalenica.pl

Komentarze