W garażu spłonął doszczętnie samochód

11.05.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #pożar   #ogień   #garaż   #auto   #głuponie   #kuślin   

W czwartek, 9 maja 2019r., o godzinie 4:46, do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Tomyślu wpłynęło zgłoszenie o pożarze auta w jednym z garaży, w miejscowości Głuponie.

 

Do zdarzenia natychmiast zadysponowani zostali strażacy z JRG Nowy Tomyśl, OSP Kuślin, OSP Michorzewko i miejscowa jednostka OSP Głuponie. 

Po dotarciu na miejsce zdarzenia pierwszego zastępu ustalono, że w obiekcie szeregowym, składającym się z sześciu garaży płonie wewnątrz zaparkowany samochód osobowy. Strażakom błyskawicznie udało się ugasić pojazd oraz elementy konstrukcyjne obiektu, nie dopuszczając do rozprzestrzenienia się pożaru na sąsiednie garaże. Następnie pojazd został wyciągnięty na zewnątrz i dokładnie dogaszony. Przed odjazdem z miejsca zdarzenia spalony pojazd oraz wszystkie pomieszczenia zostały dokładnie sprawdzone przy użyciu kamery termowizyjnej. 

W wyniku pożaru całkowitemu spaleniu uległ samochód marki Ford Mondeo, drewniana brama garażowa, wyposażenie warsztatowe oraz drobny sprzęt gospodarczy. 

Czynności dochodzeniowe w zakresie ustalenia przyczyny pożaru prowadzi policja.


To może Cię także zainteresować:
Nocny pożar budynku mieszkalnego w Turkowie
Straciła panowanie nad autem i uderzyła w ścianę przedszkola
Poranne zderzenie dwóch pojazdów

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.psp.wlkp.pl | Opracowanie: asp. sztab. Andrzej Łaciński Zdjęcia: KP PSP Nowy Tomyśl

Komentarze