W "Dzień Strażaka" nie obyło się bez interwencji

06.05.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #kuślin   #interwencja   #pożar   #ogień   #auto   #paproć   #nowy tomyśl   

W dniu 4 maja każdego roku tradycyjnie obchodzony jest „Dzień Strażaka”. Niestety i w tym dniu nowotomyscy strażacy pomimo swojego święta dwukrotnie byli dysponowani do zdarzeń na terenie powiatu.

 

W pierwszym przypadku o godzinie 8:43 drabina mechaniczna z JRG Nowy Tomyśl i jednostka OSP Kuślin zostały zadysponowane do usunięcia miejscowego zagrożenia w Kuślinie. Zagrożenie spowodowane było zwisającymi połamanymi gałęziami nad drogą. 

Dwie godziny później zastęp z JRG Nowy Tomyśl i zastęp z OSP Bukowiec zadysponowane zostały do pożaru samochodu osobowego w miejscowości Paproć. Niestety pomimo błyskawicznego dotarcia na miejsce zdarzenia i podjęcia akcji gaśniczej, płonącego pojazdu nie udało się uratować. Fiat Punto uległ praktycznie całkowitemu spaleniu.


To może Cię także zainteresować:
Nocny pożar budynku mieszkalnego w Turkowie
Święto Konstytucji 3-go maja w Nowym Tomyślu
W garażu spłonął doszczętnie samochód

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.psp.wlkp.pl | Opracowanie: asp. sztab. Andrzej Łaciński Zdjęcia: KP PSP Nowy Tomyśl

Komentarze