VII Święto Jeziora - dzień ósmy

08.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#święto jeziora   #sport   #dzieci   #młodzież   #plaża   #koncert   #zbąszyń   

Sobotni program w ramach obchodów Święta Jeziora rozpoczął się już w godzinach przedpołudniowych Rodzinnym Turniejem Szachowym oraz Młodzieżowym Turniejem Tenisa Ziemnego. Niezwykle widowiskowe okazały się dwa kolejne wydarzenia, którymi były Zawody w Wyciskaniu Sztangi Leżąc oraz Dziecięce Zawody Strażackie.

 

W zawodach w wyciskaniu w kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Paulina Kudłaszyk z Nowego Tomyśla, miejsce drugie Dorota Gaździerska z Wronek, miejsce trzecie Klaudia Cicha z Nowego Tomyśla. W kategorii juniorów zwyciężył Norbert Kańduła ze Zbąszynia, miejsce drugie zajął Piotr Kudłaszyk z Nowego Tomyśla, miejsce trzecie Wojciech Mrugalski z Lubonia. W kategorii mężczyzn do 93 kg pierwsze miejsce zajął Leszek Goździerski z Wronek, miejsce drugie Bartosz Mocarski z Poznania, miejsce trzecie Tomasz Kudłaszyk z Nowego Tomyśla. W kategorii mężczyzn powyżej 93 kg miejsce pierwsze zajął Tomasz Napierała z Wronek, miejsce drugie Marceli Trompa z Kosieczyna, miejsce trzecie Rafał Gomuła z Pszczewa.

W Dziecięcych Zawodach Strażackich w kategorii Dziewcząt od 12 do 15 lat wystartowały dwie drużyny, miejsce pierwsze zajęła reprezentacja OSP Łomnica, miejsce drugie OSP Chrośnica. W kategorii Chłopców od 12 do 15 lat zwyciężyła drużyna OSP Chrośnica II, miejsce drugie zajęła OSP Łomnica, miejsce trzecie OSP Chrośnica I. Gratulujemy!

Dodatkowo mogliśmy dzisiaj podziwiać także rywalizację w ramach Turnieju Koszykówki, Zawody Ratowników WOPR oraz Aerobic Step na plaży.

Występy na scenie muzycznej rozpoczął zespół Wesoła Ferajna, następnie zaprezentowała się Lena Frąckowiak z Dobieszowic. Gwiazdą wieczoru była wokalistka Teresa Werner. Na zakończenie programu koncertowego zagrał zespół Fanatic.

 

To może Cię także zainteresować:
Pamiętali o ofiarach Zsyłki na Sybir
Ciężarówka zjechała z pasa autostradowego
Pijany 17-latek bez uprawnień w VW Golfie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: serwis.zbaszyn.pl | foto: serwis.zbaszyn.pl

Komentarze