Uwięziony kierowca w kabinie ciągnika siodłowego

01.10.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #wypadek   #kierowca   #miedzichowo   

W piątek, 27 września 2019r., około godziny 19:30, na drodze wojewódzkiej numer 160, w miejscowości Lewiczynek, ciągnik siodłowy z naczepą prowadzony przez obywatela Łotwy, nagle zjechał na prawe pobocze drogi i zatrzymał się w lesie pomiędzy drzewami. Kierujący został zakleszczony uniemożliwiając opuszczenie kabiny.

 

Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy straży pożarnej z JRG Nowy Tomyśl i OSP Miedzichowo oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora, oświetleniu terenu akcji, wycięciu kilku gałęzi drzew oraz na usunięciu drzwi kabiny przy zastosowaniu ratowniczych narzędzi hydraulicznych. Dodatkowo zaszła konieczność przepompowania oleju napędowego z uszkodzonego zbiornika paliwa.

Poszkodowany kierowca został przetransportowany do szpitala w Nowym Tomyślu. 

W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległa kabina ciągnika siodłowego oraz bok naczepy, na której przewożone były produkty spożywcze.


To może Cię także zainteresować:
Plaga pożarów w okolicach Nowego Tomyśla
Debata społeczna w Nowym Tomyślu
Wypadek w pobliżu komendy

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.psp.wlkp.pl | Opracował: asp. sztab. Andrzej Łaciński Zdjęcia: asp. sztab. Andrzej Łaciński

Komentarze