Uroczyste przekazanie nowego radiowozu

14.02.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #radiowóz   #lwówek   

12 lutego br. policjanci z posterunku policji w Lwówku wzbogacili się o nowy radiowóz. W przekazaniu auta uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu insp. Jarosław Żurek oraz Burmistrz Miasta i Gminy Lwówek Piotr Długosz. Zakup pojazdu był możliwy dzięki funduszom pochodzącym z Urzędu Miasta i Gminy Lwówek oraz budżetu Policji.

 

12 lutego br. o godzinie 11:00 w Lwówku odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu oznakowanego Opel Astra dla funkcjonariuszy z miejscowego Posterunku Policji. W przekazaniu uczestniczył Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu insp. Jarosław Żurek, Kierownik Posterunku Policji w Lwówku asp. szt. Grzegorz Jeziorkowski, Burmistrz Miasta i Gminy Lwówek Piotr Długosz oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Lwówku Piotr Przewoźny. 

Nowy radiowóz zakupiony zostały dzięki zaangażowaniu i wsparciu władz samorządowych miasta Lwówka, które częściowo sfinansowały przedsięwzięcie. Pozostała część pochodziła z budżetu Policji. 

Przyjmując kluczyki Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu złożył podziękowania Burmistrzowi Miasta Lwówka za dofinansowanie zakupu radiowozu i wyraził wdzięczność za dotychczasową owocną współpracę.


To może Cię także zainteresować:
Kłusownik zatrzymany na gorącym uczynku
Kolejne zderzenie na opalenickiej obwodnicy
Kolejne zatrzymania za posiadanie narkotyków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowy-tomysl.policja.gov.pl | foto: nowy-tomysl.policja.gov.pl

Komentarze