Trwa VII Święto Jeziora w Zbąszyniu

03.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#święto jeziora   #plaża   #zbąszyń   

Wtorek na VII Święcie Jeziora upłynął pod znakiem szybującego ponad siatką kółka ringo oraz szybujących modeli samolotu Prząśniczka budowanych w ramach warsztatów modelarskich.

 

Budowanie samolotu odbyło się w dwóch grupach pod czujnym okiem instruktora Radosława Bociana. W tym samym czasie w turnieju ringo wzięło udział prawie trzydzieści par. W kategorii NAJMŁODSI pierwsze miejsce zajął duet „Utopieni w kałuży”, miejsce drugie „Gitara Siema”, miejsce trzecie drużyna „FC Krawężniki”. W kategorii ŚREDNIEJ miejsce pierwsze zajęli „Zielarze”, na drugim miejscu podium stanął duet „Wirus Team”, miejsce trzecie „Łatwe Boty”. W kategorii NAJSTARSI zwyciężył zespół „Sto Twarzy Grzybiarzy”, tuż za nimi uplasowali się „Beteo Bejbi”, na miejscu trzecim natomiast „SKS Monopol”. Oczywiście coś dla siebie w Łazienkach znaleźli także miłośnicy czytania, którzy zagłębiali się w lekturach w cieniu namiotu zbąszyńskiej książnicy. Odbyły się także warsztaty plastyczne dla dzieci organizowane przez Dzienny Dom Opieki Senior-Wigor.

 

To może Cię także zainteresować:
Pamiętali o ofiarach Zsyłki na Sybir
Ciężarówka zjechała z pasa autostradowego
Pijany 17-latek bez uprawnień w VW Golfie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: serwis.zbaszyn.pl | foto: serwis.zbaszyn.pl

Komentarze