Trudne warunki do jazdy

04.02.2021

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #wypadek   #kuślin   

W dniu 3 lutego 2021 roku o godz. 20:20 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Tomyślu wpłynęło zgłoszenie z centrali alarmowej e-Call BMW o wypadku samochodu osobowego na drodze między Śliwnem a Krystianowem.

 

Do zdarzenia przyczyniły się ciężkie i wymagające warunki atmosferyczne, padający deszcz oraz mgła nie ułatwiały jazdy kierowcom. Do działań zadysponowano dwa zastępy z JRG Nowy Tomyśl, zastęp OSP Kuślin oraz OSP Michorzewo. 

Na miejscu zdarzenia zastano samochód osobowy, który uderzył lewą stroną w barierę na moście nad Mogilnicą.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu i oświetleniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatora, udzieleniu KPP kierowcy, który miał krwotok z nosa oraz uskarżał się na bóle głowy (założenie kołnierza ortopedycznego oraz wsparcie psychiczne); usunięciu zanieczyszczeń powypadkowych z drogi. Przybyły na miejsce zdarzenia ZRM przeprowadził badanie osoby poszkodowanej, na podstawie którego podjął decyzję o pozostaniu jej na miejscu zdarzenia (brak potrzeby hospitalizacji).


To może Cię także zainteresować:
Tragiczny pożar w centrum Nowego Tomyśla
Pożar kotłowni w Chmielinku
Pożar zboża w przenośniku kubełkowym

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Nowym Tomyślu / Opracowanie: kpt. Damian Żukrowski Zdjęcia: mł. ogn. Łukasz Prętki

Komentarze