Szkolenie z zakresu pozyskiwania mikrodotacji

20.04.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#dotacje   #szkolenie   #nowy tomyśl   

Centrum PISOP w partnerstwie z Caritas Poznańską realizuje od początku lutego projekt pn. „Wielkopolska Wiara” dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. W czwartek, 13 kwietnia w Powiatowym Centrum Sportu odbyło się szkolenie dla szeroko rozumianego sektora organizacji pozarządowych i osób zainteresowanych, którego tematyka dotyczyła możliwości pozyskania w ramach tego projektu mikrodotacji na wsparcie inicjatyw oddolnych oraz rozwój młodych organizacji pozarządowych.

 

Celem inicjatywy jest zwiększenie zaangażowania obywateli i organizacji pozarządowych w rozwiązywanie lokalnych problemów i podejmowanie działań na rzecz wspólnego dobra społeczności lokalnej w Wielkopolsce. W ramach konkursu można ubiegać się o mikrodotację o maksymalnej wysokości 5000 złotych W konkursie mogą startować grupy nieformalne, grupy samopomocowe, młode organizacje pozarządowe i organizacje pozarządowe pełniące funkcję Patronów. Inicjatywy pogratulował starosta nowotomyski Ireneusz Kozecki, który opowiedział o możliwościach wspierania przez Powiat Nowotomyski oddolnych inicjatyw społecznych.

 

To może Cię także zainteresować:
Ślizgi i niebezpieczny poranek na nowotomyskich drogach
Uderzył w drzewo na niebezpiecznym zakręcie
Pirat drogowy z Buku w rękach nowotomyskich policjantów

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatnowotomyski.pl / Kamil Kałek | foto: powiatnowotomyski.pl

Komentarze