Szkoła zyska nowe oblicze

09.02.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#szkoła   #remont   #nowy tomyśl   

W budynku Zespołu Szkół nr 1 w Nowym Tomyślu przy ulicy Tysiąclecia trwają prace remontowe. Przy sali gimnastycznej remontowany jest korytarz, szatnie, łazienki i pomieszczenie gospodarcze. Wstawiono również drzwi, które ułatwią przemieszczanie się pomiędzy budynkami szkoły. Nowy wygląd zyska również pokój nauczycielski.

 

Na zewnątrz budynku przeprowadzono prace porządkowe związane z przycinaniem drzew i wyrównaniem terenu. Już niedługo uczniowie będą mogli też skorzystać z nowo otwartego sklepu szkolnego. O przebiegu prac wicestaroście nowotomyskiemu Marcinowi Bramborowi i dyrektorowi Powiatowego Centrum Usług Wspólnych w Nowym Tomyślu opowiedział dyrektor Zespołu Szkół Łukasz Frański.


To może Cię także zainteresować:
Niespokojna Wigilia
Kolejne wsparcie dla nowotomyskiego szpitala
Policyjna eskorta uratowała życie chłopca

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatnowotomyski.pl / Kamil Kałek | foto: powiatnowotomyski.pl

Komentarze