Straciła panowanie nad autem i uderzyła w ścianę przedszkola

06.05.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #auto   #wypadek   #przedszkole   #nowy tomyśl   

W poniedziałek, 6 maja 2019r., na kilka minut przed godziną 8, w Nowym Tomyślu, przy ulicy Barteckiego doszło do wyjątkowo niebezpiecznego zdarzenia drogowego. Prowadząca samochód marki Land Rover kobieta straciła panowanie nad pojazdem i z impetem uderzyła w ścianę budynku przedszkola.

 

Można mówić o dużym szczęściu, że w tym czasie i miejscu na chodniku nikt się nie znajdował. Pojazdem podróżowały dwie kobiety, które opuściły samochód przed przybyciem służb ratunkowych. Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy straży pożarnej z JRG Nowy Tomyśl oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Po przybyciu na miejsce strażacy zabezpieczyli teren zdarzenia, odłączyli akumulator w pojeździe oraz udzielili pasażerce pojazdu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Kobieta uskarżająca się na bóle kręgosłupa została przetransportowana do nowotomyskiego szpitala. Kierującej autem nic się nie stało. 

Przyczynę wypadku wyjaśniają policjanci.To może Cię także zainteresować:
Nocny pożar budynku mieszkalnego w Turkowie
Święto Konstytucji 3-go maja w Nowym Tomyślu
W garażu spłonął doszczętnie samochód

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.psp.wlkp.pl | Opracowanie: asp. sztab. Andrzej Łaciński Zdjęcia: KP PSP Nowy Tomyśl

Komentarze