Śmiertelny wypadek w okolicach Lwówka

23.02.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #wypadek   #tragedia   #lwówek   

W piątek, 21 lutego 2020r., około godziny 12 na drodze krajowej numer 92, w okolicach Lwówka doszło do tragicznego wypadku drogowego. W zdarzeniu udział wzięły dwa busy oraz ciągnik siodłowy z naczepą.

 

Niestety kierowca Forda Transita, który prawie czołowo zderzył się z ciężarówką, pomimo podjętych czynności ratowniczych wypadku nie przeżył. 

Kierujący ciężarówką i jego pasażer po udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy na miejscu wypadku z obrażeniami zostali przetransportowani do szpitala w Nowym Tomyślu. 

Czwarty uczestnik tego tragicznego zdarzenia, kierowca drugiego busa nie doznał żadnych obrażeń. 

Na miejsce wypadku zadysponowane zostały dwa zastępy straży pożarnej z JRG Nowy Tomyśl, dwa zastępy z OSP Lwówek, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policja. 

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w rozbitych pojazdach, pomocy Zespołom Ratownictwa Medycznego, uszczelnieniu wycieku paliwa z uszkodzonego zbiornika oraz na neutralizacji wycieków z pojazdów. 

Wskutek zdarzenia na czas prowadzonych działań ratowniczych i dochodzeniowych prowadzonych przez Policję pod nadzorem Prokuratora ruch kołowy był całkowicie wstrzymany.


To może Cię także zainteresować:
Kolejny pożar w Starym Tomyślu
Nowotomyscy policjanci odzyskali skradziony samochód
Będzie przebudowa drogi Opalenica - Lwówek

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Nowym Tomyślu / Opracowanie: asp. sztab. Andrzej Łaciński Zdjęcia: kpt. Damian Żukrowski

Komentarze