Śmiertelne zdarzenie w niedzielny poranek

19.12.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #wypadek   #tragedia   #kuslin   

W niedzielę, 15 grudnia 2019r., w godzinach rannych, na drodze powiatowej Lwówek – Opalenica, w okolicach miejscowości Chraplewo doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Pojazdami podróżowali tylko sami kierowcy.

 

Na miejsce zdarzenia zadysponowani zostali strażacy z JRG Nowy Tomyśl, OSP Kuślin, OSP Wąsowo i OSP Chraplewo, Zespół Ratownictwa Medycznego i Policja. 

W momencie przyjazdu na miejsce zdarzenia pierwszych służb ratunkowych 81-letni kierowca Fiata Seicento leżał na poboczu drogi bez funkcji życiowych. Natychmiast przystąpiono do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. 

Kierowca drugiego pojazdu marki mitsubishi Pajero nie doznał żadnych obrażeń. 

Prowadzone czynności ratownicze przywracające funkcje życiowe okazały się nieskuteczne. Po godzinie walki o życie mężczyzny lekarz stwierdził zgon.

 W wyniku wypadku droga przez ponad godzinę była całkowicie zablokowana, następnie ruch odbywał się wahadłowo. 

Dochodzenie ustalające przyczynę wypadku oraz jego przebieg ustalają nowotomyscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Nowym Tomyślu.


To może Cię także zainteresować:
Dzieci z wizytą w nowotomyskiej komendzie
Poważny wypadek przy wiadukcie autostradowym
Wypadek na przejeździe kolejowy pod Zbąszyniem

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPPSP w Nowym Tomyślu / Opracowanie i zdjęcia: asp. sztab. Andrzej Łaciński

Komentarze