Śmierć na drodze wojewódzkiej nr 305

13.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #wypadek   #auto   #nowy tomyśl   

Do poważnego wypadku drogowego doszło na drodze wojewódzkiej nr 305. 23-letnia kierująca wypadła z drogi i uderzyła w betonowy słup. Niestety na skutek odniesionych obrażeń zmarła następnego dnia w szpitalu.

 

Do bardzo poważnego wypadku doszło wczoraj na drodze wojewódzkiej W-305 pomiędzy węzłem autostradowym a miejscowością Przyłęk. Wstępne ustalenia pozwalają wysnuć teorię, że przypuszczalnymi przyczynami zdarzenia mogły być nadmierna prędkość w połączeniu ze śliską nawierzchnią drogi, w skutek czego 23-letnia kierująca renault clio, na łuku uderzyła w betonowy słupek. Z bardzo ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala, gdzie dzisiaj popołudniu zmarła. Droga była zablokowana kilka godzin. Policjanci wyznaczyli objazdy.

 

To może Cię także zainteresować:
Ślizgi i niebezpieczny poranek na nowotomyskich drogach
Uderzył w drzewo na niebezpiecznym zakręcie
Ciężarówka zjechała z pasa autostradowego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowy-tomysl.policja.gov.pl | foto: nowy-tomysl.policja.gov.pl

Komentarze