Samorządowe sadzenie lasu 2019

19.04.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#las   #sadzenie   #drzewo   #starosta   #nowy tomyśl   #porażyn   #opalenica   

Wiosna w lesie to czas wytężonej pracy. W miejscu wyciętych drzew leśnicy sadzą nowe w celu odnowienia lasu. W ramach swych działań Nadleśnictwo Grodzisk Wielkopolski zorganizowało w czwartek 11 kwietnia akcję „Samorządowe sadzenie lasu 2019”.

 

Na zaproszenie nadleśniczego Dariusza Szulca w Porażynie przedstawiciele władz samorządowych oraz urzędnicy z terenu Nadleśnictwa Grodzisk posadzili blisko 500 sztuk drzew. Przed rozpoczęciem prac odbyło się krótkie szkolenie z prawidłowego ich sadzenia, a po zakończonej pracy wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek przy ognisku. 

Powiat Nowotomyski reprezentowali: starosta nowotomyski Andrzej Wilkoński, wicestarosta nowotomyski Marcin Brambor, Członek Zarządu Powiatu Nowotomyskiego Edwin Pigla, Kierownik Wydziału Leśnictwa i Ochrony Środowiska Zofia Pacholak-Laskowska oraz pracownik Wydziału Rozwoju i Strategii Krystian Dybek.


To może Cię także zainteresować:
Święto Konstytucji 3-go maja w Nowym Tomyślu
Straciła panowanie nad autem i uderzyła w ścianę przedszkola
Poranne zderzenie dwóch pojazdów

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatnowotomyski.pl / KRYSTIAN DYBEK

Komentarze