Ruszył mobilny punkt badań na obecność koronawirusa

28.07.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#koronawirus   #badania   #nowy tomyśl   

Nowy Tomyśl to kolejne miasto na mapie Wielkopolski, gdzie za wskazaniem wojewody wielkopolskiego Łukasza Mikołajczyka od dzisiaj przeprowadzane są badania wśród mieszkańców na obecność koronawirusa.

 

Mobilny punkt funkcjonować będzie na stadionie miejskim do czwartku, 30 lipca. Na badania łącznie zapisało się ponad tysiąc osób. Projekt jest realizowany dzięki wsparciu ministra obrony narodowej Mariusza Błaszczaka. Zgodnie z wnioskiem wojewody, jego przygotowaniem i funkcjonowaniem zajmą się żołnierze 12 Wielkopolskiej Brygady Wojsk Terytorialnych, Państwowa Inspekcja Sanitarna, samorząd powiatowy oraz samorządy gminne z terenu powiatu nowotomyskiego. 


To może Cię także zainteresować:
Gratulacje dla Mistrzyni
Będzie winda w Starostwie
Uczczono godzinę "W"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatnowotomyski.pl / Krystian Dybek

Komentarze