Rodzinnie i sportowo w Szarkach

19.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #rodzina   #nowy tomyśl   

W sobotę, 15 lipca w Szarkach z inicjatywy sołtys Bożeny Pierzyńskiej, rady sołeckiej i stowarzyszenia Dorzecze Szarki odbył się Piknik Rodzinno - Sportowy. Na uczestników imprezy czekało sporo atrakcji m.in.: konkurencje sportowe dla dzieci i dorosłych, przejażdżki bryczką, pokazy: wypieku chleba ratownictwa medycznego i straży oraz muzyka na żywo w wykonaniu lokalnych zespołów.

 

Imprezie towarzyszył II Bieg z Szarakiem, na dystansie 2,7 km i 5 km, nad którym patronat objął starosta nowotomyski Ireneusz Kozecki. Łącznie w biegu wystartowało 46 zawodników. Najlepsza wśród kobiet na dystansie 2,7 km była Joanna Guzik (10:57). Druga na metę dobiegła Weronika Bereszyńska (13:10), a tuż za nią Wiktoria Miler (14:42). Klasyfikacja mężczyzn na tym dystansie przedstawiała się następująco: I miejsce: Sebastian Bereszyński (08:45), II miejsce: Łukasz Lechniak (09:22), III miejsce: Sebastian Król (09:26). W klasyfikacji kobiet na dystansie 5 km nie miała sobie równych Emilia Perz (21:11). Drugie miejsce zajęła Marzenna Perz (22:55), a trzecie Agnieszka Jarnót (23:51). Najlepszym zawodnikiem w biegu na 5 km był Rafał Grabski (18:43). Kolejne miejsca na podium zajęli Tomasz Jankowiak ( 19:10) i Roman Klimczyk (20:56). Najlepszym biegaczom puchary wręczyli: starosta nowotomyski Ireneusz Kozecki, wicestarosta Tomasz Kuczyński i sołtys Szarek Bożena Pierzyńska.

 

To może Cię także zainteresować:
Ślizgi i niebezpieczny poranek na nowotomyskich drogach
Uderzył w drzewo na niebezpiecznym zakręcie
Pirat drogowy z Buku w rękach nowotomyskich policjantów

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatnowotomyski.pl / Kamil Kałek | foto: powiatnowotomyski.pl

Komentarze