Rada Powiatu powołała Skarbnika

05.02.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#rada powiatu   #sesja   #skarbnik   #nowy tomyśl   

Podczas V Sesji Rady Powiatu Nowotomyskiego, która odbyła się w środę, 30 stycznia, Radni Powiatowi jednogłośnie przyjęli uchwałę powołującą nowego Skarbnika Powiatu. Po rozstrzygnięciu konkursu oraz przegłosowaniu uchwały o powołaniu skarbnika funkcję tę objęła Pani Barbara Golon. Sesja była także doskonałą okazją do złożenia gratulacji dyrekcji Zespołu Szkół nr 2 im. Stanisława Staszica za zdobycie piątego miejsca w Wielkopolsce i 75. pozycji w kraju w rankingu szkół przeprowadzonym przez Fundację Edukacyjną Perspektywy.

 

Pani Barbara Golon posiada wykształcenie wyższe. Ukończyła Akademię Ekonomiczną w Poznaniu na kierunku zarządzanie w zakresie finansów i rachunkowości przedsiębiorstw. Posiada certyfikat księgowy Ministra Finansów uprawniający do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Wykazała się dużym zasobem wiedzy oraz znajomością przepisów prawa wymaganego na tym stanowisku. Posiada kwalifikacje zawodowe niezbędne do wykonywania pracy na aplikowanym stanowisk​.To może Cię także zainteresować:
Chciał oczyścić komin metodą wypalania
Bohaterska postawa nastolatek z Nowego Tomyśla
Wspólne działania poświęcone osobom bezdomnym

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatnowotomyski.pl / Krystian Dybek | foto: powiatnowotomyski.pl

Komentarze