Program „Umiem pływać”

19.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #pływanie   #basen   #nowy tomyśl   

Zakończył się pierwszy etap programu Powszechnej Nauki Pływania „Umiem pływać”.

 

Wzięło w nim udział 135 uczniów z nowotomyskich szkół. Od 26 czerwca do 7 lipca uczestnicy podzieleni na 9 grup brali udział w zajęciach z zakresu nauki pływania na basenie w Wolsztynie. Każdy z uczestników pod okiem instruktorów wziął udział w 20 godzinach zajęć. Projekt jest współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Rekreacji oraz Gminę Nowy Tomyśl, a realizuje go Fundacja na Rzecz AWF-u w Poznaniu i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu.

7 lipca nastąpiło podsumowanie pierwszego etapu. Burmistrz Nowego Tomyśla Włodzimierz Hibner i dyrektor OSiR-u Artur Łoziński wręczyli dzieciom certyfikaty udziału w projekcie, a opiekunom i instruktorom podziękowania.

Od 10 lipca kolejna, 15 osobowa grupa dzieci będzie uczestniczyła w projekcie. W okresie jesiennym programem objęte będą dzieci ze szkół wiejskich.

 

To może Cię także zainteresować:
Ślizgi i niebezpieczny poranek na nowotomyskich drogach
Uderzył w drzewo na niebezpiecznym zakręcie
Pirat drogowy z Buku w rękach nowotomyskich policjantów

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.pl / Materiał: Tomasz Radwan (Koordynator Sportu Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Tomyślu) | foto: nowytomysl.pl

Komentarze