Pożegnanie z mundurem

26.02.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #pożegnanie   #emerytura   #nowy tomyśl   

Po długoletniej służbie z mundurem pożegnał się i odszedł na zasłużoną emeryturę Naczelnik Wydziału Prewencji podinsp. Sławomir Mikuło oraz Naczelnik Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu podinsp. Krzysztof Nowak. Podczas uroczystego spotkania podziękowano odchodzącym policjantom za rzetelną służbę oraz zaangażowanie w realizację codziennych obowiązków.

 

W miniony piątek 22 lutego br. Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu insp. Jarosław Żurek uroczyście pożegnał Naczelnika Wydziału Prewencji podinsp. Sławomira Mikuło oraz Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu podinsp. Krzysztofa Nowak oraz podziękował za lata wzorowej służby, profesjonalizm oraz bardzo duże zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych. Do podziękowań przyłączyli się wszyscy policjanci, a także pracownicy cywilni. 


To może Cię także zainteresować:
Heroiczna walka strażaków z pożarem budynku mieszkalnego
Uczniowie z Chmielinka w nowotomyskiej komendzie
Spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowy-tomysl.policja.gov.pl | foto: nowy-tomysl.policja.gov.pl

Komentarze