Pożegnanie policjanta odchodzącego do cywila

08.07.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #policjant   #emerytura   #nowy tomyśl   

Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu mł. insp. Jarosław Żurek w imieniu swoim, policjantów i pracowników komendy w poniedziałkowe przedpołudnie złożył serdeczne podziękowania za wieloletnią pracę w policyjnych szeregach asp. szt. Januszowi Brzuzanowi. Na zasłużoną emeryturę odchodzi wieloletni i zasłużony policjant Wydziału Prewencji. Policjanci składają koledze podziękowania za wieloletnią wspólną służbę, która przebiegała w latach trudnych i obfitujących w wydarzenia. Odchodzi doskonały fachowiec, który niezależnie od okoliczności dostrzegał oczekiwania przełożonych i doskonale wywiązywał się ze swoich obowiązków.

 

Kolejny funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu zdecydował się na przejście do cywila. Podczas uroczystości w swoim przemówieniu Komendant Powiatowy Policji w Nowym Tomyślu mł. insp. Jarosław Żurek przytoczył kilka istotnych faktów z życia policyjnego asp. szt. Janusza Brzuzana, który od wielu lat pracował na stanowisku oficera dyżurnego nowotomyskiej komendy.

Nie obyło się bez wzruszeń oraz wesołych wspomnień. Zawsze z uznaniem policjanci podziwiali dokonania realizowane przez naszego kolegę, które dzięki elastycznemu łączeniu wiedzy, doświadczenia oraz zaangażowaniu w wykonywanych obowiązkach mogą być przykładem i wzorem do naśladowania.

Ponadto cieszył się wyjątkowo dobrą opinią, należąc do lubianych osób przez wszystkich policjantów oraz pracowników cywilnych. Określano go bardzo często mianem „skarbnicy wiedzy”, gdyż znajomość przepisów, z różnych dziedzin życia, jaką posiadał potrafiła wprawić w zdumienie każdego.

 

 

To może Cię także zainteresować:
Ślizgi i niebezpieczny poranek na nowotomyskich drogach
Uderzył w drzewo na niebezpiecznym zakręcie
Ciężarówka zjechała z pasa autostradowego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowy-tomysl.policja.gov.pl | foto: nowy-tomysl.policja.gov.pl

Komentarze