Pożar samochodu na drodze między Różą i Bukowcem

05.12.2018

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #pożar   #samochód   #nowy tomyśl   

W piątek, 30 listopada 2018r., o godzinie 17:49 do Dyżurnego w KP PSP Nowy Tomyśl wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego na drodze gruntowej w okolicach miejscowości Róża, w kierunku na Bukowiec.

 

Do pożaru zadysponowana została najbliższa jednostka OSP Róża oraz zastęp z JRG Nowy Tomyśl. W momencie dotarcia pierwszego zastępu na miejsce pożaru, auto w całości objęte było ogniem. 

Pechowym właścicielem pojazdu był mieszkaniec Dąbrowy, który po zatrzymaniu samochodu próbował gasić pojazd przy użyciu podręcznego sprzętu gaśniczego. Niestety samochód Renault Megane spłonął doszczętnie. Na szczęście kierujący pojazdem nie doznał żadnych obrażeń. 

Przypuszczalną przyczyną powstania pożaru mogło być zwarcie instalacji elektrycznej.


To może Cię także zainteresować:
Heroiczna walka strażaków z pożarem budynku mieszkalnego
Uczniowie z Chmielinka w nowotomyskiej komendzie
Spotkanie z Rzecznikiem Praw Obywatelskich

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.psp.wlkp.pl

Komentarze