Pożar przewożonego ładunku na parkingu stacji BP

10.06.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #pożar   #ogień   #parking   #ładunek   #nowy tomyśl   

W środę, 3 czerwca 2020r., około 4 nad ranem nowotomyscy strażacy zostali zadysponowani do pożaru naczepy samochodu ciężarowego zaparkowanego na parkingu stacji paliw BP w Przyłęku.

 

Po dotarciu na miejsce zdarzenia ustalono, że pali się przewożony ładunek w postaci rozdrobnionych mebli przeznaczonych do recyklingu. Natychmiast przystąpiono do akcji gaśniczej z wykorzystaniem drabiny mechanicznej. Spowodowane to było wysokością naczepy i lepszą możliwością dostępu do przewożonego materiału. Po stłumieniu ognia podjęto decyzję o przemieszczeniu całego zestawu do jednej spod nowotomyskich firm , gdzie dokonano rozładunku naczepy i dokładnego dogaszenia przewożonego towaru. Akcja gaśnicza spowodowała uratowanie ciągnika siodłowego i specjalistycznej naczepy, spaleniu uległo około 2m3 przewożonego surowca. W akcji gaśniczej udział wzięły trzy zastępy z JRG Nowy Tomyśl i jednostka OSP Jastrzębsko Stare.


To może Cię także zainteresować:
Kolejny pożar w Starym Tomyślu
Nowotomyscy policjanci odzyskali skradziony samochód
Jubileusz Klubu Seniora "Srebrny Włos"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPP Nowy Tomyśl / Opracowanie i zdjęcia: asp. sztab. Andrzej Łaciński

Komentarze