Pożar Opla na autostradzie A2

10.02.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #ogień   #auto   #autostrada   #nowy tomyśl   

Bardzo niemiłą przygodę przeżyli dwaj mieszkańcy województwa kujawsko-pomorskiego, którzy w piątek, 8 lutego 2019r., w godzinach rannych podróżowali samochodem osobowym autostradą A2. Znajdując się na 114 kilometrze autostrady w kierunku na Poznań, pod maską pojazdu pokazał się ogień, a wnętrze samochodu zaczął wypełniać dym.

 

Kierujący samochodem postanowił zatrzymać samochód na parkingu MOP, w miejscowości Kozie Laski i jednocześnie przystąpił do alarmowania służb ratunkowych. Ogień po kilku minutach objął praktycznie cały samochód. Do pożaru zadysponowane zostały zastępy straży pożarnej z JRG Nowy Tomyśl i OSP Bolewice. Pomimo błyskawicznego dojazdu jednostek na miejsce zdarzenia i podaniu dwóch prądów piany gaśniczej Opel Vectra spłonął doszczętnie.


To może Cię także zainteresować:
Chciał oczyścić komin metodą wypalania
Interwencja strażaków na terenie firmy w Lwówku
Wypadek w Opalenicy

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.psp.wlkp.pl | foto: nowytomysl.psp.wlkp.pl

Komentarze