Pożar budynku gospodarczego w Piotrach

20.10.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #pożar   #ogień   #budynek   #miedzichowo   

We wtorek, 15 października 2019r., kilka minut po godzinie 20, nad jednym z gospodarstw w miejscowości Piotry można było zauważyć łunę ognia oraz słup gęstego dymu. Powiadomione o pożarze Stanowisko Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Tomyślu natychmiast zadysponowało na miejsce zdarzenia zastępy straży pożarnej z JRG Nowy Tomyśl, OSP Miedzichowo i OSP Bolewice. Dodatkowo z poza powiatu na miejscu pojawiły się zastępy straży pożarnej z jednostki OSP Łowyń.

 

Po dotarciu na miejsce pożaru stwierdzono, że ogień obejmuje konstrukcję dachu jednego z budynków gospodarczych gospodarstwa rolnego. Działania straży pożarnej polegały na podaniu dwóch prądów gaśniczych na palący się obiekt, oświetleniu terenu akcji oraz przeszukaniu pogorzeliska. Dalsza część działań polegała na wykonaniu prac rozbiórkowych konstrukcji dachu. W wyniku pożaru całkowitemu zniszczeniu uległ obiekt objęty pożarem oraz składowane w nim elektronarzędzia, motorowery, drobny sprzęt gospodarczy oraz składowane na poddaszu deski. Dochodzenie w zakresie ustalenia przyczyny powstania pożaru prowadzi policja.


To może Cię także zainteresować:
Plaga pożarów w okolicach Nowego Tomyśla
Wypadek w pobliżu komendy
Drugi pożar w tym samym gospodarstwie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.psp.wlkp.pl | Opracowanie i zdjęcia: asp. sztab. Andrzej Łaciński

Komentarze