Pożar budynku gospodarczego w Nowej Wsi

10.06.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #pożar   #ogień   #nowa wieś   #zbąszyń   

W dniu 06.06.2019 r. o godz. 23:18 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego PSP w Nowym Tomyślu wpłynęło zgłoszenie o pożarze budynku gospodarczego w miejscowości Nowa Wieś gm. Zbąszyń. Po przybyciu na miejsce zdarzenia zastano pożar obiektu wchodzącego w skład dawnego folwarku. Pożar był rozwinięty i objął wnętrze budynku oraz drewnianą konstrukcję dachu.

 

Działania Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, prowadzeniu obrony zagrożonego obiektu oraz natarcia na objęty pożarem budynek. Na potrzeby działań gaśniczych zbudowano system dostarczania wody oparty na punkcie czerpania wody zlokalizowanym na jeziorze Błędno oraz pobliskiej sieci hydrantowej. 

Akcja gaśnicza trwała 6 godzin. W działaniach udział wzięło 12 zastępów Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej, łącznie 61 strażaków.


To może Cię także zainteresować:
Opel Zafira w ogniu
Poważny wypadek w Paproci, trzy osoby ranne
Wypadek w okolicach węzła drogowego w Bolewicku

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.psp.wlkp.pl | Opracowanie: mł. kpt. Jakub Kłosowski Zdjęcia: KP PSP Nowy Tomyśl

Komentarze