Poranne zderzenie dwóch pojazdów

06.05.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #policja   #wypadek   #auto   #kierowca   #bukowiec   #nowy tomyśl   

Poniedziałkowy poranek, 6 maja 2019 r. nie miło będą wspominać kierowcy pojazdów, które o godzinie 5:45 zderzyły się na drodze wojewódzkiej 308, między Bukowcem, a Nowym Tomyślem, w pobliżu leśnego parkingu.

 

Po wpłynięciu zgłoszenia o zaistniałym wypadku natychmiast zadysponowane zostały zastępy z JRG Nowy Tomyśl i OSP Bukowiec oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Po dotarciu służb ratunkowych na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do bocznego zderzenia Mercedesa Sprintera oraz Peugeota Partnera. Samochód dostawczy zatrzymał się na poboczu drogi w okolicy parkingu, natomiast Peugeot siłą uderzenia zatrzymał się na dachu. 

Kierowcy pojazdów po udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy zostali przetransportowani do szpitala w Nowym Tomyślu. Na czas prowadzonych działań ratowniczych ruch kołowy był całkowicie wstrzymany.


To może Cię także zainteresować:
Nocny pożar budynku mieszkalnego w Turkowie
Święto Konstytucji 3-go maja w Nowym Tomyślu
W garażu spłonął doszczętnie samochód

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.psp.wlkp.pl | Opracowanie: asp. sztab. Andrzej Łaciński Zdjęcia: KP PSP Nowy Tomyśl

Komentarze