Podziękowano proboszczowi za 8 lat posługi duszpasterskiej

31.07.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#kościół   #parafia   #proboszcz   #pożegnanie   #nowy tomyśl   

W niedzielę, 26 lipca w Kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy w Nowym Tomyślu odbyła się msza dziękczynna za ośmioletnią posługę duszpasterską, odchodzącego na emeryturę proboszcza parafii Ks. Andrzeja Grabańskiego.

 

W uroczystości udział wzięli przedstawiciele władz lokalnych, grup młodzieżowych oraz organizacji, które przez ostatnie lata współpracowały z ustępującym proboszczem. W imieniu władz samorządowych powiatu nowotomyskiego starosta nowotomyski Andrzej Wilkoński, wicestarosta nowotomyski Marcin Brambor oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Nowotomyskiego Renata Gruszka na ręce proboszcza przekazali okolicznościowe życzenia oraz symboliczny bukiet kwiatów.


To może Cię także zainteresować:
Wspólna inicjatywa
Szpital ma nową karetkę
Uroczysta narada dyrektorów szkół

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatnowotomyski.pl / Krystian Dybek

Komentarze