Plaga wypadku na drogach powiatu nowotomyskiego

07.10.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #osp   #wypadek   #auto   #bukowiec   #sątopy   #nowy tomyśl   

Sobota, 5 października 2019r. była wyjątkowo niebezpieczna na drogach powiatu nowotomyskiego. W krótkich odstępach czasowych doszło do dwóch wypadków na drodze wojewódzkiej numer 308.

 

Do pierwszego zdarzenie doszło w pobliżu Bukowca około godziny 11:47, w którym udział wzięły dwa samochody osobowe oraz ciągnik rolniczy z przyczepami. Do zdarzenia zadysponowani zostali strażacy z JRG Nowy Tomyśl i OSP Bukowiec. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów w pojazdach oraz na usunięciu z drogi pozostałości powypadkowe. Po przebadaniu przez lekarza jedna osoba została przetransportowana do szpitala w Nowym Tomyślu. 

Po powrocie z miejsca pierwszego wypadku, około godziny 12:46 zastępy zostały przedysponowane do kolejnego zdarzenia drogowego. Na tej samej drodze, na wysokości parkingu leśnego, w okolicach Sątop, doszło do zdarzenia z udziałem trzech pojazdów osobowych. Tak jak wcześniej strażacy JRG Nowy Tomyśl i OSP Bukowiec zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili poszkodowanym kwalifikowanej pierwszej pomocy, odłączyli czyli akumulatory w pojazdach oraz usunęli z drogi pozostałości powypadkowe. W przypadku drugiego zdarzenia lekarz podjął decyzje o  transporcie do szpitala dwóch osób.To może Cię także zainteresować:
Plaga pożarów w okolicach Nowego Tomyśla
Obróbka skrawaniem - pełna automatyka procesu
Debata społeczna w Nowym Tomyślu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.psp.wlkp.pl | Opracowanie: asp. sztab. Andrzej Łaciński Zdjęcia: asp. sztab. Andrzej Łaciński

Komentarze