Piknik ze służbami mundurowymi

11.08.2017

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#straż   #policja   #piknik   #bezpieczeństwo   #wakacje   #nowy tomyśl   

We wtorek, 8 sierpnia 2017r. w przy muszli koncertowej Nowotomyskiego Ośrodka Kultury zaroiło się od służb mundurowych. Pojawili się Policjanci, Strażnicy Miejscy i strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Nowym Tomyślu.

 

W ramach imprez wakacyjnych oprócz występów estradowych, gier i zabaw pracownicy różnych formacji mundurowych postanowili przypomnieć o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w okresie wakacyjnym. Poruszane były różnego rodzaju tematy jak: bezpieczeństwo w ruchu drogowym, zasady bezpiecznego spędzania czasu nad wodą, umiejętność reagowania na sytuacje zagrożenia życia ludzkiego, czy prawidłowe zasady alarmowania służb ratunkowych. Każdy z uczestników pikniku miał okazję zapoznania się ze sprzętem pożarniczym, a także wzięcia udziału w instruktażowej nauce udzielania kwalifikowanej pierwszej pomocy. W pikniku udział wzięło około 200 osób.

 

To może Cię także zainteresować:
Ślizgi i niebezpieczny poranek na nowotomyskich drogach
Uderzył w drzewo na niebezpiecznym zakręcie
Ciężarówka zjechała z pasa autostradowego

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.psp.wlkp.pl | foto: nowytomysl.psp.wlkp.pl

Komentarze