Otwarcie szatni na medal

27.02.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#sport   #szatnia   #otwarcie   #boruja kościelna   #bukowiec   #nowy tomyśl   

W dniu 22 lutego br. odbyła się uroczystość związana z oficjalnym oddaniem do użytkowania wyremontowanych szatni sportowych w miejscowościach Boruja Kościelna oraz Bukowiec. Zadanie zostało zrealizowane w ramach przedsięwzięcia pn.: „Remont szatni wiejskiej w Borui Kościelnej i Bukowcu, gmina Nowy Tomyśl” dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego w ramach Programu „Szatnia na medal”.

 

W ramach remontu w Borui Kościelnej przeprowadzono m.in.: demontaż starych okładzin, sufitów i okien, wyłożenie nowych płytek, wykonanie elewacji zewnętrznej oraz ocieplenie dachu. W Bukowcu dokonano natomiast renowacji pokrycia dachu. 

W uroczystym przecięciu wstęgi wzięli udział: Poseł na Sejm RP Jakub Rutnicki, Marszałek Województwa Wielkopolskiego Marek Woźniak, Burmistrz Nowego Tomyśla Włodzimierz Hibner, Wicestarosta Nowotomyski Marcin Brambor, Przewodniczący Rady Miejskiej w Nowym Tomyślu Marek Ratajczak, nowotomyscy radni, dyrektorzy gminnych jednostek organizacyjnych, sołtysi, dyrektorzy szkół wraz z uczniami, przedstawiciele klubów sportowych oraz przedstawiciele Ochotniczych Straży Pożarnych. Poświęcenia wyremontowanych szatni dokonał ksiądz Marcin Kubiak z parafii pw. św. Marcina w Bukowcu. 

Po zakończeniu części oficjalnej zaproszeni goście mogli zobaczyć program artystyczny przygotowany przez dzieci z Wiejskiego Domu Kultury w Bukowcu oraz Zespołu Przedszkolno-Szkolnego w Bukowcu.


To może Cię także zainteresować:
Heroiczna walka strażaków z pożarem budynku mieszkalnego
W niedzielę rusza Liga Międzyokręgowa
Uczniowie z Chmielinka w nowotomyskiej komendzie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowytomysl.pl / Anna Noculak | foto: nowytomysl.pl

Komentarze