Otwarcie nowotomyskiego lodowiska

09.01.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#lodowisko   #zima   #otwarcie   #nowy tomyśl   

W dniu 8 stycznia br. odbyło się uroczyste otwarcie lodowiska w Nowym Tomyślu. Obiekt sportowy w okresie zimowym będzie pełnił funkcję lodowiska, natomiast przez pozostałą część roku będzie boiskiem multisportowym.

 

Zaproszonych gości, wśród których znaleźli się m.in.: przedstawiciele gminnych i powiatowych władz samorządowych, radni Rady Miejskiej, dyrektorzy szkół, kierownicy jednostek organizacyjnych, delegacja z miasta partnerskiego Dębno, powitał dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Artur Łoziński. 

W dalszej części wypowiedzi dyrektor Ośrodka przybliżył zebranym informacje na temat przebiegu realizacji inwestycji, jej kosztów oraz planów wykorzystania nowo powstałego obiektu sportowego. 

Następnie głos zabrał Burmistrz Włodzimierz Hibner, który w swoim wystąpieniu podkreślił, że ten piękny obiekt sportowy prawidłowo będzie spełniał swoją funkcję i sprosta oczekiwaniom wszystkich mieszkańców oraz gości korzystających z tego miejsca w przyszłości. 

W ramach ceremonii otwarcia odbył się pokaz jazdy figurowej w wykonaniu artystów z Trójmiasta. Po zakończeniu części oficjalnej odbyła się pokazowa lekcja nauki jazy na łyżwach, z której skorzystały dzieci.


To może Cię także zainteresować:
Kolejny pożar w Starym Tomyślu
Nowotomyscy policjanci odzyskali skradziony samochód
Jubileusz Klubu Seniora "Srebrny Włos"

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: powiatnowotomyski.pl / Ryszard Ratajczak | foto: powiatnowotomyski.pl

Komentarze