Nowy Komendant Komisariatu Policji w Zbąszyniu

04.03.2019

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #komendant   #komisariat   #zbąszyń   

Z dniem 1 marca br. z funkcją Komendanta Komisariatu Policji w Zbąszyniu pożegnał się podkom. Arkadiusz Pelc, który od tej pory będzie obejmował stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu. Na nowego Komendanta Komisariatu w Zbąszyniu mianowano asp. szt. Marka Madaja.

 

W piątek 1 marca br. odbyło się uroczyste przekazanie Komisariatu Policji w Zbąszyniu nowemu Komendantowi. Z dotychczasową funkcją Komendanta pożegnał się podkom. Arkadiusz Pelc, który awansował na stanowisko Naczelnika Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu. Swoje stanowisko przekazał asp. szt. Markowi Madaj, który awansował z Z-cy Naczelnika Wydziału Prewencji na nowego Komendanta Komisariatu. 

Na uroczystości swoją obecnością zaszczycił Burmistrz Zbąszynia Pan Tomasz Kursiński, który przekazał słowa uznania oraz podziękował za lata owocnej współpracy byłemu komendantowi, a także życzył funkcjonariuszom powodzenia i wytrwałości na nowo objętych stanowiskach. 

Był to ważny dzień nie tylko dla awansujących ale również dla podległych im Policjantów. Dzień pełen wzruszeń i podziękowań za lata dobrej współpracy.


To może Cię także zainteresować:
W niedzielę rusza Liga Międzyokręgowa
Raut z okazji Święta Kobiecości
Kłusownik zatrzymany na gorącym uczynku

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: nowy-tomysl.policja.gov.pl | foto: nowy-tomysl.policja.gov.pl

Komentarze