Nowotomyscy policjanci odzyskali skradziony samochód

30.06.2020

 

Masz zdjęcia lub film do tego artykułu?   Wyślij je do nas!

#policja   #auto   #kradzież   #nowy tomyśl   

Nowotomyscy Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego odzyskali skradzionego na terenie Niemiec Fiata 500. Wartość pojazdu to blisko 60 tysięcy złotych. 37-letni mężczyzna usłyszał już zarzuty.

 

W środę 24 czerwca br. Policjanci pełniący służbę na terenie Nowego Tomyśla, otrzymali informację o przemieszczającym się Autostradą A2 pojeździe Fiat 500, który został skradziony na terenie Niemiec. Kierowca pojazdu podróżował w kierunku Poznania. Około godziny 20:00 Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zauważyli i zatrzymali poszukiwany pojazd. Kierowcą pojazdu okazał się być 37-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu poznańskiego. Nie dość, że mężczyzna poruszał się skradzionym pojazdem, to jeszcze nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. 

37-latek został zatrzymany i doprowadzony do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu. Mężczyźnie przedstawiono zarzut z art. 278 kk. Za to przestępstwo kodeks przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.


To może Cię także zainteresować:
Gratulacje dla Mistrzyni
Będzie winda w Starostwie
Policjanci uratowali młodego mężczyznę

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

red. | źródło: KPP w Nowym Tomyślu

Komentarze